Doplňky  Je zde 277 produkt

Podkategorie

 • Nože Česká republika

  JSME VLASTENCI!

  Jak ke své vlajkové lodi, nožům z Ruské federace, tak jsme moc rádi, že na nožířský trh konečně vstoupila plně česká značka ACTA NON VERBA KNIVES, která se nám svým přístupem, kvalitou a CZECH MADE opravdu zalíbila a tak si ji dovolujeme přidat do své nabídky po boku ruských nožů.

 • GLOCK Perfection

  Glock

 • Victorinox

  Victorinox

 • Francouzské nože

  Do našeho sortimentu jsme jako doplněk k robusním ruským nožům vybrali tyto jemné nože Deejo a svojí jednoduchostí krásné nože Opinel.

  Hodně nám vadí, že se u nás těžko nože kupují, když nevíte, jestli je to opravdu originál.

  Možná vám nějaké další značky z Ruska dovezeme, abyste si mohli užít bezstarostného nákupu s vědomím, že máte to co jste chtěli Originál! Přemýšlíme o Spydercu, apod. nebudeme bojovat cenou, ale kvalitou.

 • Japonské nože

  Výroba kuchyňských nožů v Japonsku je neodmyslitelně spojena s historií výroby zbraní - téměř každý výrobce kuchyňských nožů dnes spoléhá na umění a techniku ​​vytváření slavných japonských mečů, které vznikly v Japonsku již před mnoha staletími.

 • Italské nože

  Italské nože Stiletto, Maniago

 • RATNIK

  Výstroj ruského vojáka nové generace Ratnik. Výzbroj, pancéř a komunikační a navigační systémy spojené do jednoho celku. Ve výsledku se tak každý, kdo je novým systémem vybaven, stává plnohodnotným „vojákem budoucnosti“, který je schopen plnit příkazy, které jsou zadávány přímo jemu. 

 • EDC vybavení

  Vybavení jedince pro denní nošení

 • Pobyt v přírodě

  V této kategorii naleznete vybavení do přírody.

  Touto kategorií vám chceme nabídnout ucelený sortiment pro přípravu na tůru, misi a dalších vašich aktivit.

 • Obuv

  Chceme vám umožnit u nás se vybavit na jakoukoliv činnost, od armádního úkolu po dennodenní pracovní či relaxační činnosti. Kvalitním nožem to začíná, kvalitními boty to pokračuje.

  Vybírali jsme pro vás z široké řady obuvi, ale nejvíce nás zaujaly boty s perfektní ochranou chodidla, které mají kevlarovou výstelku podrážky proti úrazu hřebíkem, kevlarovou špičku u manažerských bot na další vlastnosti se podívejte u každé boty.

 • MERINO oblečení

  Přednosti Merino vlny:

  Jemný až hedvábný omak - nejjemnější typy Merino vlny (SUPER FINE) mají vlákna o průměru 16 mikrometrů (mikronů), tj. 0,016 milimetru.  Pro srovnání: lidský vlas má průměr 100 mikrometrů.
  Termoregulační schopnost - vlněné textilní materiály vytvářejí na těle mikroklima, které zabraňuje rychlému průniku vnějšího klimatu k pokožce - ať již chladného v zimě (vlna  „hřeje“) nebo horkého v létě (vlna „chladí“).
  Odvod potu - povrch vlákna je hydrofobní, odpuzuje pot. Pot se buď odpaří, nebo je-li zadržován (například další vrstvou oděvu), vsákne se dovnitř vlákna, které je naopak hydrofilní. Vnitřek vlákna vlny má schopnost absorbovat vlhkost až do 30% své váhy aniž by vlákno bylo cítit vlhké nebo studené . I plně „nasáté“ vlákno zůstává na omak suché a zároveň neztrácí nic ze své termoregulační schopnosti.
  Prodyšnost - vlněný textilní materiál je i v husté struktuře dobře prodyšný („dýchá“), Tato vlastnost zároveň umožňuje vlhkosti ve vláknech rychle se odpařovat. Prodyšnost je zajištěna nepravidelnou povrchovou strukturou vlněného vlákna, které je tvořené mikroskopickými šupinkami.
  Antibakteriální schopnost - vlna je tvořena z 90% z proteinu (keratin), váže na sebe škodlivé látky včetně virů a bakterií, omezuje jejich rozklad a množení. Vlněný oděv ani po několikanásobném užití nezapáchá. Popřípadě stačí vlněný oděv vyvětrat, čímž se případných pachů sám zbaví.
  Vlna je antialergení - nejsou známy žádné alergické reakce na vlnu (pozor nezaměňovat s tzv. „alergií“ na vlnu kdy se lidé s citlivou kůží cítí nepohodlně při nošení běžné vlny, která má velký průměr v mikronech). Merino vlna extra fine, případně super fine (se 16 mikrometry) má jemný téměř hedvábný omak, že nevadí ani zatvrzelým odpůrcům vlny.
  Vlna chrání před UV zářením - což mnohá syntetická vlákna nečiní vůbec či jen nedostatečně.
  Duté vlákno - ovčí vlna je přirozené duté vlákno.

 • Nášivky

  Nášivky a nálepky s atributy ruských vojenských složek.

 • Ochranné pomůcky

  V kategorii ochranné pomůcky naleznete vše potřebné pro různé sporty, manipulaci s nožem, při práci, výrobě. Neprořezné rukávníky pro nácvik sebeobrany, neprořezné rukavice pro bezpečné broušení nože. Kevlarová trika, mikiny pro ochranu zdraví.

 • Náramky z paracordu

  Paracord má dlouhou historii, pocházející z druhé světové války. Od té doby se vyvinula z přísně vojenského použití až po komerční a osobní použití. Nepochybně jste slyšeli o paracordu nebo jste viděli na někoho nějaký náramek. Abychom mohli sledovat vznik paracordu, musíme vyrazit na bitevní pole ve druhé světové válce. Armáda Spojených států zavedla novou podobu šňůry - "paracord", používaný jako závěsný  prostředek pro padáky. 

  Jakmile se paracord dostal do civilní sféry, začal se používat pro nejrůznější běžné použití, díky jeho odolnosti, upevnění výstroje, stavění přístřešků, vázání batohů, zajištění kamuflážních sítí na stromy.

  V roce 1997, během jedné z časných raketoplánových misí (STS-82), astronauti NASA přistoupili k vysoce užitečnému lanu pro opravu poškozené izolace na hvězdném teleskopu Hubble Space Telescope. Dalo by se říci, že během sedmdesáti let od svého založení paracord jemně utvářel americké dějiny.

  550 Paracord má

  - pevnost v tahu 550 lb

  - 7 vnitřních dvouvrstvých pramenů 

  - Nylonový plášť složený z 32 tkaných pramenů 

  550 Paracord je

  - Paracord typu III

  - Také známý jako padáková šňůra

  - 4mm (5/32) v průměru

  - lano typu Kernmantle (vnitřní jádro je chráněno tkaným vnějším pláštěm)

  - Nejčastější typ používaného paracordu

  - Odolnost proti plísním, plísním a hnilobě

 • Tréninkové zbraně
 • Dárkové poukazy

  Chcete udělat radost vašemu blízkému, ale nejste si jistí, jaký typ nože preferuje, který už od nás má, zakupte mu dárkový poukaz v hodnotě 500, 1000, 2000, 3000, 5000Kč, nebo nám do poznámky k objednávce připište, jakou částku byste chtěli věnovat.

 • KUFRY NA VYBAVENÍ

  Outdoorové kufry

 • Brand RUSKE-NOZE

  Brand RUSKE-NOZE

produktů na stránku

Doplňky

Katalog

Recenze na Heurece

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé vyřízení,kvalitní zboží

2018-06-9

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlost a komunikace na vysoké úrovni

2018-06-4

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Solidnost i při platbě předem převodem a rychlost vyřízení objednávky.

2018-06-2