VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, PROSÍM MÁME PROVOZ V BĚŽNÉM REŽIMU, FUNGUJEME! ))

PŘIJALI JSME NEJVYŠŠÍ MOŽNÉ HYGIENICKÉ OPATŘENÍ, VAŠE ZÁSILKY JSOU STERILNĚ ZABALENÉ.

STANDARTNĚ FUNGUJE I ODESÍLÁNÍ NA SLOVENSKO.

DĚKUJEME.

VAŠE RUSKE-NOZE

Zavřít

SKLADEM

Nový produkt

Mr. Blade Red Cosmo Satin

9 900 Kč

Cosmo je luxusní zavírací model, který vznikl spoluprací Mr. Blade a italského výrobce Lionsteel. 

Cosmo je nádherný a nese si luxusní prvky, jako je vysouvací klip, který je schovaný v rukojeti a vysouvá se tlačítkem, nepřekáží uživateli při manipulaci s nožem, netlačí a navíc je to velmi efektní záležitost, která noži dává takový další level mechaničnosti.

Cosmo vychází z fenoménu Mr. Blade Ferat, který nenahrazuje, ale přidal tomuto modelu další inovace, tímto faceliftem je zaručena léty vyzkoušená funkčnost, praktičnost a luxusní vzhled nože, protože už model Ferat přesně takový je.

Cosmo oproti Feratu ztratil vyhazovací kolíček na čepeli, nový model se otevírá flipem a tím je docíleno okamžitého vyhození čepele do pracovní polohy.

Tento model je pro Mr. Blade velmi důležitý, jelikož je to výkvět spolupráce s prémiových italským výrobcem Lionsteel, která model Cosmo pro Mr. Blade vyrábí.

Celkové pouzdro nože je vyrobeno z jednoho kusu leteckého hliníku, což je také velký unikát, rukojeť nemá vložku, pouzdro zastává úlohu rámu nože. 

Tvar nože je v zavřeném stavu koncipován dle Feratu, jako kubotan. 

Ocel nože je moderní vysoce populární nožířská ocel Sleipner, která je velmi odolná vůči opotřebení a mechanickému zatížení.

Čepel je dvakrát jištěna a je nemožné samovolné zavření ani při velkém zatížení, což je obrovská deviza modelu Ferat a Cosmo.

Čepel je navržena tak, aby dosahovala velkého průniku, zároveň je i praktická a dají se s čepelí "pohodlně" krájet potraviny a promyšlené frézování čepele zaručuje velmi kontrolovaný řez.

Celková délka242mm
Délka čepele104mm
Tloušťka čepele4mm
Pouzdroochranná kapsa na převoz
Materiál čepelešvédská ocel Sleipner 61 HRC
Hmotnost128g
Materiál rukojetiletecký hliník
Pojistkaframe-lock jištěný pojistkou

Příslušenství