VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, PROSÍM MÁME PROVOZ V BĚŽNÉM REŽIMU, FUNGUJEME! ))

PŘIJALI JSME NEJVYŠŠÍ MOŽNÉ HYGIENICKÉ OPATŘENÍ, VAŠE ZÁSILKY JSOU STERILNĚ ZABALENÉ.

STANDARTNĚ FUNGUJE I ODESÍLÁNÍ NA SLOVENSKO.

DĚKUJEME.

VAŠE RUSKE-NOZE

Zavřít

SKLADEM

Nový produkt

Kizlyar Rytíř 6X9 Ratnik

4 780 Kč

Kizlyar dostal licenci pro výrobu taktického nože 6X9 Ratnik od firmy KAMPO. 

Nůž má zvýšenou pevnostt, který vydrží až 100 kg zatížení působícího na střed čepele. To byl jeden z požadavků předložených noži komisí Ministerstva obrany Ruské federace.

Požadavky jsou logické, protože armádní nůž musí odolat i nejnáročnějším silovým pracím, při jakémkoliv úkonu musí zůstat v provozuschopném stavu.

Pro vyřešení tohoto problému si designéři vybrali osvědčené ruské ocele, jako je 95X18 firma KAMPO a 65x13 firma Kizlyar. Tvrdost čepele je asi 57-58 HRC, tato hodnota dle designerů ideálním pro vojenský nůž.

Výkonná čepel o délce 163mm s tloušťkou zadkem asi 5 mm a celkově masivními proporcemi zbrani dodává respekt.

Rukojeť přilnavého termoplastického elastomeru s promyšleným reliéfem se velmi pohodlně a jistě drží. Rukojeť je navržena pro použití v rukavicích i holých rukou. Orientační body na rukojeti napomáhají k intuitivnímu uchopení nože.

Kizlyar oproti výrobci KAMPO má v základní sestavě klasické pouzdro bez kleští, čímž dokázal razantně snížit finální cenu tohoto nože a ne jenom tím, Kizlyar je gigant nožířského průmyslu.

K noži Rytíř je možné dokoupit MOLLE pouzdro, jako příplatkovou výbavu.

Funkčnost nože 6X9 "Ratnik" je navržena tak, aby pomohla vojákovi vyřešit všechny potřebné úkoly v bojových podmínkách, zajistit jeho přežití za nepřátelskými liniemi, ve volné přírodě, a také usnadnit každodenní život.

Toto souvětí, které použili pro tento nůž jsme sem museli dát: 

"Upřímně doufáme, že nebudete potřebovat plný potenciál tohoto nože, ale mít tak mocný a spolehlivý nástroj po ruce nebude nikdy zbytečné."

Celková délka290mm
Délka čepele163mm
Tloušťka čepele5,0mm
Pouzdropravá kůže s plastovou bužírkou
Materiál čepeleruská ocel 65X13 57-58 HRC
Hmotnost246g nůž, 335g nůž s pouzdrem
Materiál rukojetielastron

Příslušenství