VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, PROSÍM MÁME PROVOZ V BĚŽNÉM REŽIMU, FUNGUJEME! ))

PŘIJALI JSME NEJVYŠŠÍ MOŽNÉ HYGIENICKÉ OPATŘENÍ, VAŠE ZÁSILKY JSOU STERILNĚ ZABALENÉ.

STANDARTNĚ FUNGUJE I ODESÍLÁNÍ NA SLOVENSKO.

DĚKUJEME.

VAŠE RUSKE-NOZE

Zavřít

SKLADEM

Nový produkt

Kizlyar Stalker

4 240 Kč

Stalker je nůž který využijete na cokoliv a to díky jeho tvarům, s tímto nožem se dá od ostatních bojových nožů pohodlně krájet, díky jeho bříškům, zároveň je to ale jeden z nejúčinejších bojových nožů, při semináři "Boj s nožem" byl vybrán, jako jeden z nejlepší nožů vůbec a to díky jeho tvarům, oboustrannému výbrusu, který je velmi promyšlen a nezavazí při běžné práci s nožem. Jedovatá pila na hřbetu nože bojový účinek ještě navyšuje. Nůž má perfektní úchop, jak již je u Kizlyaru standartem, celoplošná záštita nedovoluje ruce sklouznutí na ostří a zároveň uživatele neomezuje při manipulaci, při obtáčení nože na revers. Stalker je ikona Kizlyaru.

Tento nový model navazuje na produkci Kizlyaru, který svým již zaběhlým modelům přidává na rukojeť elastron v zelené barvě, výsledek je úžasný!

Součástí je MOLLE pouzdro v digicamo barvě, pouzdro je kompatibilní s MOLLE systémem dle standardů a nůž je tam možné nosit se stehenním pásem těsně u nohy, na batohu, na popruzích batohu rukojetí směrem domů, podélně na opasku, na taktické vestě.

Celková délka298mm
Délka čepele163mm
Pouzdroplastová bužírka obalená pravou kůží
Materiál čepeleruská ocel 65X13 57-59 HRC
Materiál rukojetielastron

Příslušenství