SKLADEM

Nový produkt

Kizlyar Supreme Maximus AUS-8 Satin

3 150 Kč

Překrásné široké saténové ostří, vynikající nůž z oceli AUS-8, ergonomická rukojeť z G10, stejně jako plně MOLLE kompatibilní pouzdro s nekonečnými variacemi upevnění - tohle všechno jsou atributy jednoho z nejpopulárnějších nožů Kizlyar Supreme- nůž Maximus.

Nůž si velmi oblíbili lovci, záchranáři, vojáci, turisti.

Konstrukce čepele je velmi robusní, full-tang s členitými prolisy čepele pro vysokou výdrž, velmi efektivně frézovaná špička, která je velmi ostrá a zároveň je velmi odolná.

Rukojeť je provedena z oděruvzdorné G10 nýtovanou na konstrukci nože.

Tvar rukojeti je velmi pohodlný, je poměrně všestranný pro dlaně různé antropometrie, má spolehlivo záštitu v rukojeti, která je zároveň velmi výhodná pro jemnou práci s nožem, jelikož záštitu přehnatem překonáte a nůž si uchopíte těsně u ostří.

Povrch rukojeti jsou texturované s obloukovými výřezy pro jisté držení s mokrými nebo mastnými rukami. Horní část rukojeti má zaoblený tvar, okraje jsou opatrně zaobleny.

Čepel má šířku 5mm - zajišťuje tak vysokou pevnost nože pod příčným zatížením a dávají noži potřebnou masivitu.

Nůž je vybaven pouzdrem s upevňovacím systém MOLLE. V návrhu pouzdra se brala v úvahu celá řada požadavků, které splňují přísné standardy: nůž v pouzdře nesmí vydávat žádné zvuky, nůž v pouzdře musí být držen alespoň dvěma body. Výsledkem je získání multifunkčního pouzdra s možností nosit nůž s rukojetí nahoru nebo s rukojetí dolů, vhodně umístěným na pásu nebo prvcích MOLLE systému. Také kompatibilitu se stehenním pásem.

Celková délka272mm
Délka čepele143mm
Tloušťka čepele5mm
PouzdroMOLLE
Materiál čepelejaponská ocel AUS-8 57-59 HRC
Materiál rukojetiG10

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: