VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, PROSÍM MÁME PROVOZ V BĚŽNÉM REŽIMU, FUNGUJEME! ))

PŘIJALI JSME NEJVYŠŠÍ MOŽNÉ HYGIENICKÉ OPATŘENÍ, VAŠE ZÁSILKY JSOU STERILNĚ ZABALENÉ.

STANDARTNĚ FUNGUJE I ODESÍLÁNÍ NA SLOVENSKO.

DĚKUJEME.

VAŠE RUSKE-NOZE

Zavřít

Rukojeť nože z kroužků březové kůry

Rukojeť nože z kroužků březové kůry

Jedná se o přírodní materiál pro rukojeť nože z tence řezané kůry břízy. Na rukojeti se používá vrchní vrstva kůry, kůra je nalepená epoxidovou pryskyřicí. Rukojeť sýtované kůry kvůli nízké tepelné vodivosti kůry a její sametové barvě umožňuje použití na nože užívané v polních podmínkách jak v mrazu, tak v teple. Ruka se od rukojeti neochladí, protože povrchová vrstva se rychle ohřívá z tepla vaší dlaně. Tato rukojeť se slast pro dotek a pohled. Vzhledem k obsahu dehtu, který se v něm nachází je kůra odolná vůči vodě a různým kapalinám. Nůž s rukojetí z březové kůry je bezpečně držen rukou, i když je mokrá nebo mastná.

Při použití nože s kůrovou rukojetí je třeba mít na paměti, že kůra je hořlavá, a proto byste neměli nechávat takovýto nůž blízko otevřeného ohně nebo na místě, kde by mohl být nůž vystaven vysokým teplotám. Během provozu je třeba mít na paměti, že kůra pohlcuje pachy, je těžké odstranit zápach ryb nebo krve. V společnosti Zlatoust AiR je možné objednat jakýkoli model s rukojetí z kroužků kůry s vyjímkou některých modelů.

Tipy pro péči o rukojeť z druhu březové kůry: je třeba ji důkladně omýt, důkladně vysušit, aplikovat na povrchu přírodní vosk nebo lněný olej. Znečištění od krve a dalších skvrn bez problémů odstraněných peroxidem vodíku. Chcete-li se zbavit pachů, jednoduše otřete rukojeť s houbičkou a saponátem.