NENÍ SKLADEM, dodání do max. 3 měsíců

Nový produkt

Batoh Ratnik 30l

2 950 Kč

Ruský batoh je multifunkční prvek vybavení určený k přepravě různých bojových a pochodových materiálů, příslušenství ke zbraní atd.. Může být použit jako součást systému UMTBS (Ruská armádní útočná taktická vesta) a samostatně v rámci různých sad individuálního bojového vybavení. Návrh je založen na známém modelu společnosti AIII "Eagle Industries". Hlavním rozdílem je přítomnost prototypové zadní tvrdé plastové vložky a polštářky s vrchním okem "AirMesh".

Batoh má dvě oddělení. Uvnitř hlavního oddílu je kapsa pro uložení nápojových systémů (např. Camelbak) a dalších položek podobných rozměrů (notebook, atd.). Uvnitř druhé větve se nachází kapsa - "pořadač" pro dokumenty, mapy, nářadí, atd. Na vnějším povrchu této kanceláře je plochá kapsa pro uložení nejrůznějších malých předmětů.

Úvazkový systém batohu obsahuje ergonomické ramenní popruhy ve tvaru S a nastavovací popruhy. Na popruzích kolem hrudníku jsou spony typu "fasteksy" pro rychlou obsluhu. Při oblečení batohu na postavu je možné změnit polohu na popruhu.

Pro nastavení hlasitosti a upevnění na vnějším povrchu dlouhých částí je batoh vybavený čtyřmi bočními popruhy s rychlými přezkami typu "fasteksy".

Na vnějším povrchu batohu byly umístěny vodorovné linie, určené k upevnění odnímatelných pouzder opatřených modulárním upevňovacím systémem MOLLE.

Horní část batohu obsahuje poutko, určené pro snadnou přepravu, zvedání vybaveného batohu, ​​uchycení k obrněným vozidlům, jakož i pro zvedání a přenášení pomocí horolezeckého lana. Pod poutkem je vývod pro hadicový nápojový systém.

Na spodní části hlavního prostoru a boční kapsy jsou otvory pro odvodnění.

Objem: 30 litrů. 
Rozměry: 500x400x220 mm 
Hmotnost: 1450 gramů.

Materiály:  1000D Cordura tkanina nebo art.04s27 "Mogotex".

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: