VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, PROSÍM MÁME PROVOZ V BĚŽNÉM REŽIMU, FUNGUJEME! ))

PŘIJALI JSME NEJVYŠŠÍ MOŽNÉ HYGIENICKÉ OPATŘENÍ, VAŠE ZÁSILKY JSOU STERILNĚ ZABALENÉ.

STANDARTNĚ FUNGUJE I ODESÍLÁNÍ NA SLOVENSKO.

DĚKUJEME.

VAŠE RUSKE-NOZE

Zavřít

SKLADEM

Nový produkt

Kizlyar Supreme Ural Sleipner StoneWash G10

4 290 Kč

Ural je novinka 2019.

Je to nůž na který jsme čekali, vyplňuje mezeru v portfoliu Kizlyar Supreme.

Tento nůž je relativně malý nůž s obrovskými ambicemi pro outdoor, máte krátkou obratnou čepel, která je velmi robusní a zvládne co od ní žádáte.

Ural je nůž, který nás velmi zaujal a doporučujeme jej uživatelům, kteří preferují kratší čepel, ale ne na úkor všestrannosti, s Uralem je možné sekat, stavět přístřešky, páčit, je to pracant, který vás nadchne.

Tento model se Sleipner ocelí a konvexním výbrusem je naprosto famózní a velmi řezivý odolný nůž, pokud hledáte tyto atributy, Ural je dokonalým výběrem. 

Uddeholm Sleipner je vysoce legovaná ocel s velmi širokým profilem vlastností. Je to také velmi dobrá ocel pro všechny druhy povrchových úprav. Tato kombinace znamená, že Uddeholm Sleipner je mimořádně všestranná tradiční nástrojová ocel na nástroje pro střední série výroby v oblasti práce za studena. V zemích východní a jihovýchodní Asie, které obsluhuje společnost ASSAB, se ocel Uddeholm Sleipner prodává jako Assab 88.

  • Dobrá odolnost proti opotřebení
  • Dobrá odolnost proti vylamování
  • Vysoká pevnost (<60 HRC) po vysoké teplotě popouštění
  • Dobrá rozměrová stálost při tepelném zpracování
  • Dobrá obrobitelnost a brousitelnost
  • Dobré vlastnosti pro následné povrchové úpravy

Když se jedná o práci za studena, každá nástrojová ocel vhodná pro tuto práci musí být houževnatá. Mezi běžné mechanismy poruchy patří opotřebení oděrem, vylamování a praskání. Jako v každé jiné aplikaci nástrojové oceli, lze optimální hospodárnosti výroby nástroje – nejnižších nákladů na vyrobenou součást – dosáhnout výběrem správné nástrojové oceli pro tuto práci. Výkonnost nástrojové oceli se často měří podle kvality součástí, které vyrábí. Je pravda, že nástrojová ocel vyšší jakosti vede k lepším výsledkům, ale je také rozumné vzít v úvahu další stránky výroby nástroje, například obrobitelnost a povrchovou úpravu. Společnost Uddeholm nabízí výběr nástrojových ocelí pro práci za studena navržených proti libovolnému mechanismu poruchy, který se může objevit při velmi náročném tváření za studena, například tváření za studena, vystřihování a ražení mincí. Čím je ocel čistější, tím lepší jsou výsledky. Jakosti ocelí společnosti Uddeholm vyrobené elektrostruskovým přetavením (ESR) a práškovou metalurgií (PM) patří mezi nejčistější oceli na trhu a poskytnou vám nepřekonatelné výsledky z hlediska výkonnosti nástroje, životnosti nástroje a předvídatelnosti.

https://www.uddeholm.com/app/uploads/sites/49/2017/09/sleipner-eng_p_0419-e15.pdf

Celková délka245mm
Délka čepele117mm
Tloušťka čepele5mm
Pouzdropravá kůže
Materiál čepelešvédská ocel Sleipner 62HRC
Materiál rukojetiG10

Příslušenství