NENÍ SKLADEM, dodání do max. 3 měsíců

Nový produkt

Zlatoust Air Bekas ZD-0803

4 490 Kč

Luxusní lovecký nůž od firmy AiR.

Kožená rukojeť se drží tak dobře, že jí jen těžko vyměníte za jiný nůž.

Damašková ocel Zladinox ZD 0803 je jednou z nejlepších ocelí na nožířském trhu.

Všestranný, lehký a odolný nůž klasického tvaru s úzkým ostřím, který má konkávní ostří tvořící tenkou, dokonale řeznou čepel. Prokazuje vynikající kvalitu řezání. Proto se v kvalifikovaných rukou stává velmi vážným nástrojem. Čepel o tloušťce 2,4 mm má na obou stranách úzké vyfrézované drážky, což jí dodává odolnosti a při narušení tkáně pomáhá v odtoku krve. Klasická forma rukojeti přitahuje: je vhodná i pro velkou ruku, důvěrně a pevně leží v každé dlani. A optimální hodnota ochranného krytu neumožňuje, aby se prsty při sekání oddělily od sebe. Skvělá volba pro většinu typů prací v lese. Bekas má  obrovskou popularitu u kupujících v Ruské federaci.

Čepel z kompozice (damaškové) oceli produkční společnosti „AiR je“ ZD-0803 (Zlatoustu + Damast, 08 - průměrný obsah uhlíku 0,8%, 03 - průměrný obsah legujících prvků (chrom, nikl, molybden, vanad, atd) .  
kompozice ZD-0803 kompozice obsahuje s vysokým obsahem uhlíku ocelová U10A, který zajišťuje vysoký výkon nůže (řezné vlastnosti, pevnost, atd.) a dekorativní vlastnosti. současně je třeba připomenout, že prostředky na bázi U10A oceli korodovat.

Pro ochranu kotouče před korozí se doporučuje dodržovat následující pravidla: 

  • po práci pečlivě očistěte čepel z nečistot, opláchněte ji studenou vodou bez použití čisticích prostředků, obzvláště obsahujících brusné částice, a utřete suchým hadříkem (měkkým hadříkem) 
  • před dlouhým skladováním pokryjte list s tenkou vrstvou zeleniny (olivový nebo kuřecí olej, kamejový olej atd.) nebo syntetický olej; je možné použít leštidlo naplněné voskem;
  • udržujte nůž na chladném suchém místě; při skladování chránit nože před mechanickým poškozením;
  • Pro delší skladování držte čepel oddělený od pochvy.

Zladinox http://www.zladinox.ru je velmi uznávaná damašková ocel, jejíž výrobce je přímo Zlatoust Air.

Nože Zlatoust Air je podle nás nejlepší výrobce loveckých nožů vůbec, ergonomie rukojetí, ocel Zladinox, vyzkoušejte sami.

Celková délka260mm
Délka čepele135mm
Tloušťka čepele2,4mm
Pouzdropravá kůže
Materiál čepeleZladinox ZD-0803
Materiál rukojetipravá kůže

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: