NENÍ SKLADEM, dodání do max. 3 měsíců

Nový produkt

Kizlyar Vektor D2

2 390 Kč

Kizlyar představil novinku, model Vektor, od které si slibuje obrovské prodeje, jelikož jej prezentuje, jako nůž do kterého firma vložila svoje 20-ti leté zkušenosti a jedná se o to nejlepší, co si nyní mohou profesionální lovci koupit napříč všemi výrobci.

Pouzdro má zamykací váleček, který minimalizuje tření mezi rukojetí se pochvou, nůž je v pouzdře pevně fixován a nedochází k poškození povrchu rukojeti, ani čepele, je to unikátní řešení, ze kterého jsme nadšeni, pouzdra je zapotřebí neústále vylepšovat, jelikož pouzdro a komfort užívání jdou ruku v ruce.

Kizlyar se u pouzdra zaměřil na pevné držení nože v pouzdře a také pevné a pohodlné držení na opasku, či výstroji. 

Výrobce bude nabízet příplatkovou výbavu ve formě různých uchycení vlastní výroby podobné TEK-LOKU, loveckému volnému oku, apod.

Na čepeli si dal výrobce velmi záležet a uzpůsobili výbrus a  tvar čepele k perfektnímu průniku do materiálu a zároveň vyzdvihly její odolnost proti namáhání.

Čepel je osazena ocelí D2, která je velmi dobře zpracovaná.

Rukojeť je další významná devíza Kizlyaru, je to jejich Elastron, oplývá pevným držením nože.

Elastronová rukojeť je pryž-plast, která se vyznačuje vysokou praktičností a odolností proti opotřebení, porézní struktura poskytuje pohodlný a jistý úchop nože, a to i v případě mastnoty na rukou.

To všechno je Kizlyar Vektor. 

K modelu Vektor Kizlyar nabízí uchycení Tek-lok, jako příplatkovou výbavu, najdete jej v sekci Pouzdra. Je to od výrobce velmi dobrý krok, jelikož snížil cenu nože pro majitele, kteří upínání Tek-lok nevyužijí a zároveň uživatelé mají možnost využít potenciál systému Tek-lok na něhož Kizlyar pouzdro Vektoru nachystal.

Celková délka247mm
Délka čepele126mm
Tloušťka čepele3,8mm
PouzdroABS plast
Materiál čepeleD2 60-61HRC
Materiál rukojetielastron

Příslušenství