VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, PROSÍM MÁME PROVOZ V BĚŽNÉM REŽIMU, FUNGUJEME! ))

PŘIJALI JSME NEJVYŠŠÍ MOŽNÉ HYGIENICKÉ OPATŘENÍ, VAŠE ZÁSILKY JSOU STERILNĚ ZABALENÉ.

STANDARTNĚ FUNGUJE I ODESÍLÁNÍ NA SLOVENSKO.

DĚKUJEME.

VAŠE RUSKE-NOZE

Zavřít

SKLADEM

Nový produkt

Kizlyar Vektor

1 790 Kč

Kizlyar představil novinku, model Vektor, od které si slibuje obrovské prodeje, jelikož jej prezentuje, jako nůž do kterého firma vložila svoje 20-ti leté zkušenosti a jedná se o to nejlepší, co si nyní mohou profesionální lovci koupit napříč všemi výrobci.

Pouzdro má zamykací váleček, který minimalizuje tření mezi rukojetí se pochvou, nůž je v pouzdře pevně fixován a nedochází k poškození povrchu rukojeti, ani čepele, je to unikátní řešení, ze kterého jsme nadšeni, pouzdra je zapotřebí neústále vylepšovat, jelikož pouzdro a komfort užívání jdou ruku v ruce.

Kizlyar se u pouzdra zaměřil na pevné držení nože v pouzdře a také pevné a pohodlné držení na opasku, či výstroji. 

Výrobce bude nabízet příplatkovou výbavu ve formě různých uchycení vlastní výroby podobné TEK-LOKU, loveckému volnému oku, apod.

Na čepeli si dal výrobce velmi záležet a uzpůsobili výbrus a  tvar čepele k perfektnímu průniku do materiálu a zároveň vyzdvihly její odolnost proti namáhání.

Čepel je osazena ruskou ocelí 65X13 (AUS-8) což je zlatý střed napříč všemi nožířskými ocelemi, jelikož velmi houževnatě drží ostří a zároveň si nůž může lovec udržovat ostří i v náročným podmínkách, další výhoda této oceli je odolnost vůči klimatickým podmínkám, funguje dobře, jak v horku, tak zimě a s dobrou údržbou umí snadno odolat i třeba slané vodě.

Rukojeť je další významná devíza Kizlyaru, je to jejich Elastron, oplývá pevným držením nože.

Elastronová rukojeť je pryž-plast, která se vyznačuje vysokou praktičností a odolností proti opotřebení, porézní struktura poskytuje pohodlný a jistý úchop nože, a to i v případě mastnoty na rukou.

To všechno je Kizlyar Vektor. 

K modelu Vektor Kizlyar nabízí uchycení Tek-lok, jako příplatkovou výbavu, najdete jej v sekci Pouzdra. Je to od výrobce velmi dobrý krok, jelikož snížil cenu nože pro majitele, kteří upínání Tek-lok nevyužijí a zároveň uživatelé mají možnost využít potenciál systému Tek-lok na něhož Kizlyar pouzdro Vektoru nachystal.

Celková délka247mm
Délka čepele126mm
Tloušťka čepele3,8mm
PouzdroABS plast
Materiál čepeleruská ocel 65X13
Materiál rukojetielastron

Příslušenství