VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, PROSÍM MÁME PROVOZ V BĚŽNÉM REŽIMU, FUNGUJEME! ))

PŘIJALI JSME NEJVYŠŠÍ MOŽNÉ HYGIENICKÉ OPATŘENÍ, VAŠE ZÁSILKY JSOU STERILNĚ ZABALENÉ.

STANDARTNĚ FUNGUJE I ODESÍLÁNÍ NA SLOVENSKO.

DĚKUJEME.

VAŠE RUSKE-NOZE

Zavřít

1GB148

SKLADEM

Nový produkt

Deejo Tattoo Black 37g Punk ebony wood

1 450 Kč

Nože Deejo nás zaujaly stejně, jako náš prim Ruské nože svoji originalitou a něčím novým, je to lehký nůž, který můžete mít s sebou opravdu všude, nůž se dá krásně použít, jako příbor k jídlu, jak francouzské! Jsou to elegantní nože, jak pro vás, tak i vaše partnerky. Deejo nože jsou opravdu kvalitní a i když se na první pohled nemusí zdát, opravdu toho vydrží dost, pojistka, vše je velmi dobře zmáknuté. Je to prostě krásný doplněk s velkou mírou osobní individuality a možnosti vybrat si z nepřeberného množství kombinací.

Katalog Deejo 

https://www.dropbox.com/s/sqftph8785a9dbb/Deejo_2018_katalog.pdf?dl=0

U Deejo je hlavním parametrem hmotnost, proto se jednotlivé velikostní řady Deejo uvádějí v gramech, dalším vašim kritériem pro výběr nože je čepele, zda jí chce mít "tetovanou" dle vašich zálib, osobnosti, či zcela čistou. Dále je výběr materiálu rukojeti, různá dřeva, karbon a další.

Volný překlad z francoužštiny:

Deejo se narodil z přání Luca Foina a Stéphana Lebeaua, aby obnovil eleganci zastaralého gesta: každodenní otevření kapesního nože.

Když jsme v roce 2010 vynalezli ultralehký kapesní nůž a jehož váha je srovnatelná s jednoduchým dopisem, nedokážeme si ani představit, jaký vzrušený vzrušení vyvolá.

Původně myšlenka Baladéo značku z praxe turistiky volný čas, který nám věřit 20 let, zjistíme, že náš nůž těší mimo naše tradiční zákazníky a je nutné v téměř každodenním používání po celém world. On pak nás bláznivou touhou (znovu) dát kapesní nůž do srdce každodenního života největšího počtu.

Protože Deejo je užitečné a protože Deejo, upřímně řečeno, je to krásné.

A protože všichni jsou jiní, mysleli jsme také na to, že vám dáváme možnost vytvořit přizpůsobený Deejo, který vypadá jako vy.


Rozpustné, vysoké sloveso, Luc Foin má nadšení prodávat, zvláště když mluví o noži. Kromě toho má vždycky v kapse. Poslední datum: "15 gramů", které nezanechává spoustu klíčů. Jeho prst pohladí kartáčovanou nerezovou ocel. Viditelné potěšení. Luc je milovník objektů, je to silnější než on. Ne těch, kteří jsou hromadí a kdo skončí zapomenutý v hrudi. Ty, které často používáme, s potěšením a kupujeme bez přemýšlení, abychom se bavili.

Kde je Luc Hay impulzivní, Stéphane Lebeau je přemýšlivý, racionální. Tvorba a návrh produktů? Stéphane je zodpovědný. Má tužku a oko náročné, že jeho partner nikdy neměl. Monitorování výroby? Řízení dodavatelů? Stále ještě Stéphane. Má trpělivost, která postrádá jeho pomocníka před nějakou byrokracií. Stéphane Lebeau není nejbohatší ze dvou. Snadno přiznává, že nikdy nebude schopen provozovat společnost, která vyrábí sportovní zboží. Vyžaduje právo na kontemplativní procházku, ve společenství s přírodou. Ve svých kapsách je krabička na pozorování hmyzu a dřevo jalovce Deejo, které si užívá přírodní vůně pepře ...

Deejo je značka společnosti Coriolis, se 22 rue Charles Graindorge v Bagnoletu (93170) Francie.

Coriolis byla založena v roce 1995 Luke Hay a Stéphane Lebeau a nabízí nožířských výrobků a doplňků na turné do 2 značkami, které vlastní: Baladéo a Deejo .

Vyrobené s maximální péčí o muže a životní prostředí, naše výrobky jsou prodávány po celém světě. 

Naše výrobky jsou vyrobeny z ušlechtilých a odolných materiálů (dřevo, roh, vysoce výkonná nerezová ocel, ...) nebo moderní (plasty, pryskyřice a odolné nylony). Zvláštní pozornost věnujeme ve výrobním procesu od realizace prvních skic až po výrobu hotového výrobku.

Naši konstruktéři vyvíjet nové produkty nebo přehodnotit tradiční výrobky důrazem na jejich vlastnosti (hmotnost, velikost, manipulaci, pohodlí, přilnavost, ...) a jejich estetiku bez zanedbávají to, co zůstává pro nás důležité: potěšení vás vzít v vlastní a manipulovat je.

Vykonáváme přísnou kontrolu kvality od výrobních linek až po dodávky našich distributorů, abychom vás kontaktovali.

Celková délka205mm
Délka čepele95mm
Materiál čepelenerezová ocel Z40C13 od Aubert & Duval (Francie) 52-54 HRC
Hmotnost37g
Materiál rukojetieben
Pojistkaliner-lock

Příslušenství