Vážení zákazníci,
nyní zpracováváme velké množství objednávek, expedice vaší zásilky se může mírně protáhnout. 
Evidujeme mnoho objednávek i na produkty, které zrovna nejsou skladem, pracujeme na tom, aby i tyto objednávky byly brzy odeslány, ale nyní nevíme, jak moc se nám zásilky z Ruské federace pozdrží.
Děkujeme Vám.

Vaše RUSKE-NOZE

16.5.2022

Zavřít
Náramky z paracordu

Paracord má dlouhou historii, pocházející z druhé světové války. Od té doby se vyvinula z přísně vojenského použití až po komerční a osobní použití. Nepochybně jste slyšeli o paracordu nebo jste viděli na někoho nějaký náramek. Abychom mohli sledovat vznik paracordu, musíme vyrazit na bitevní pole ve druhé světové válce. Armáda Spojených států z...

Paracord má dlouhou historii, pocházející z druhé světové války. Od té doby se vyvinula z přísně vojenského použití až po komerční a osobní použití. Nepochybně jste slyšeli o paracordu nebo jste viděli na někoho nějaký náramek. Abychom mohli sledovat vznik paracordu, musíme vyrazit na bitevní pole ve druhé světové válce. Armáda Spojených států zavedla novou podobu šňůry - "paracord", používaný jako závěsný  prostředek pro padáky. 

Jakmile se paracord dostal do civilní sféry, začal se používat pro nejrůznější běžné použití, díky jeho odolnosti, upevnění výstroje, stavění přístřešků, vázání batohů, zajištění kamuflážních sítí na stromy.

V roce 1997, během jedné z časných raketoplánových misí (STS-82), astronauti NASA přistoupili k vysoce užitečnému lanu pro opravu poškozené izolace na hvězdném teleskopu Hubble Space Telescope. Dalo by se říci, že během sedmdesáti let od svého založení paracord jemně utvářel americké dějiny.

550 Paracord má

- pevnost v tahu 550 lb

- 7 vnitřních dvouvrstvých pramenů 

- Nylonový plášť složený z 32 tkaných pramenů 

550 Paracord je

- Paracord typu III

- Také známý jako padáková šňůra

- 4mm (5/32) v průměru

- lano typu Kernmantle (vnitřní jádro je chráněno tkaným vnějším pláštěm)

- Nejčastější typ používaného paracordu

- Odolnost proti plísním, plísním a hnilobě

Další

Náramky z paracordu  V této kategorii není žádné zboží.

Náramky z paracordu

Informace

Recenze na Heurece

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé vyřízení,kvalitní zboží

2018-06-9

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlost a komunikace na vysoké úrovni

2018-06-4

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Solidnost i při platbě předem převodem a rychlost vyřízení objednávky.

2018-06-2